Veebilehekülgede tegemise korduma kippuvad küsimused ja vastused

Tutvu mõningate korduma kippuvate küsimuste ja vastustega kodulehe tegemisest.

Kui palju maksab kodulehe tegemine?

Kodulehe tegemise hindade loogika toome peatselt välja eraldi leheküljel.

Me ei sihi olla turu odavaim ega kalleim, vaid jätkusuutlik ja pikaajaliselt hea partner.

Turunduslikult läbi mõeldud ja SEO mõistes korrektse kodulehe valmistamine koos eeltööga algab 2-teenuselise ja 8-leheküljelise kodulehe puhul 1500€-st. Pildid-tekstid tellijalt.

Sealhulgas väldime algusest peale SEO vigu, mille leidmiseks võivad SEO audit ja järgmised arendustegevused nende parandamiseks maksta teise kodulehe valmistamise väärilise summa.

 

Mida on vaja kodulehe tegemiseks?

Esmalt muidugi, kodulehe valmistajat.

Kellel on omakorda vaja:

 1. Esmalt aru saada kodulehel tutvustatavast teenusest, et osata kaasa mõelda.
 2. Paari aasta arenguplaanidest – kas praegu planeeritav koduleht vastab ka tulevikus vajadustele? Või jääb liiga suureks, liiga väikeseks?
 3. SEO märksõnade analüüsi – meie koostame selle osana kodulehe tegemisest.
 4. Kujundust – nõustame kujunduse valiku osas ja kasutame ainult premium kujundusi, mis on end juba tõestanud töökindlana. 
 5. Kodulehele lisatavaid tekste – anname juhised nende kirjutamiseks, või viime kokku kirjutajatega, kes aitavad neid koostada.
 6. Pilte – kodulehte planeerides teeme neist nimekirja ja anname soovitused, mida piltide puhul meeles pidada.
 7. Teisi vajalikke materjale – aitame neist saada ülevaate.

Kui kogu plaan on algusest peale paigas või isegi, kõik materjalid on kohe olemas, on kodulehe tegemine maksimaalselt kiire.

Kas te valmistate kodulehe minu Themeforest.com-ist valitud kujundusele?

Iga Themeforestist või mujalt pärit kujunduse kasutamist me ei julge lubada, sest kõik kujundused ei ole töökindlad, seadistatavad, hiljem soovide kohaselt laiendatavad või kõike seda kokku.

Eelistame kasutada premium WP kujundusi, mis on end aastate jooksul tõestanud tehniliselt kiire, töökindla ja seadistatavana.

Saame neile luua visuaalselt sarnase kujunduse asjade paigutuse ja sarnased värvid, nagu on algselt soovitud kujundusel.

Kas te teete ära kodulehe SEO?

Jah. Kanname hoolt SEO optimeerimise eest ning seda juba arendust alustades.

Nii saab saavutada SEO tulemused kiiremini ja vältida tihti korduvat probleemi, kus hiljem on SEO nimel vaja esmalt ilma SEO põhimõtetele mõtlemata valminud koduleht oluliselt ümber teha.

Selgituseks, SEO koosneb neljast osast:

 1. Oma veebi sisene tehniline SEO – selle eest kanname hoolt algusest peale, kasutades tehniliselt kiireid ja SEO sõbralikke WP kujundusi.
 2. SEO märksõnad ja tekstid – teeme märksõnade analüüsi ja nõustame lehekülgede ülesehitust, et leheküljed oleksid algselt peale maksimaalselt SEO sõbralikud. Lisaks juhendame tekstide kirjutamist või viime kokku sisukirjutajatega.
 3. Oma veebi väline SEO ehk välislingid – välislingid tähendavad, et teine veebileht viitab kodulehele. Mida rohkem välislinke, seda kõrgemal on reeglina oma kodulehe leheküljed oma märksõnadega. Iga kodulehe valmistamise puhul teeme vähemalt 1 konkurendi välislinkide analüüsi, et koostada SEO välislinkide tegevuskava.
 4. SEO tulemuste jooksev jälgimine ja vajadusel SEO tegevused – need sisalduvad peale kodulehe valmimist tehtavas halduses.

Kas saate aidata 1-leheküljelise lihtsa kodulehega?

Üheleheküljelised kodulehed ei ole meie põhifookus, sest nendega on keeruline saavutada SEO tulemusi, ehk siis teha need oma märksõnadega otsingus hästi leitavaks.

Kas valmistate e-poode?

Me ei valmista e-poode. 

Küll aga saame aidata e-poe arenduseelse planeerimisega, et e-pood saaks SEO sõbralik algusest peale ning seejärel soovitada e-poe arenduseks mõnda usaldusväärset partnerit.

Kas te aitate olemasoleva kodulehe või e-poe arendusega?

Keskendume ainult uute kodulehtede valmistamisele.

Kas te saate aidata Google reklaamidega?

Google reklaamide seadistamiseks ja haldamiseks saame soovitada partnereid, kelle jaoks on see igapäevane põhitegevus.

Kas te aitate logo tegemisega?

Jah. Selleks kasutame kujunduspartnerit.

Soovin mitmekeelset kodulehte

Kasutame WordPressi kujundusi, mis toetavad mitmekeelsust.

Saame kodulehe luua mitmekeelseks.

Kas te aitate hiljem kodulehele sisu lisamisega?

Jah. Kodulehe sisu lisamine või muutmine – näiteks artiklite lisamine või töötajate piltide välja vahetamine on osa kodulehe haldusest.

Soovid uut kodulehte?

Palun võta esmalt ühendust e-postiga ja kirjelda oma soovi.

Kui saan aidata, lepime kõneks aja ja räägime juba täpsemalt.